Krajší úsmev

Bielenie zubov

Niekto chce mať zuby jednoducho bielšie, niekto chce kompletne zkrášliť svoj úsmev - a bielenie býva práve prvým krokom, ktorý Vás k takejto zmene môže motivovať. Na mieru Vám vyrobíme bieliace dlahy do ktorých si doma podľa našeho doporučenia vkladáte bieliaci gél, ktorý od nás v ambulancii dostanete. Výsledkom je žiarivý úsmev s najbelšiou farbou zubov aké Vám príroda dala.


Celková rekonštrukcia úsmevu

Prirodzený úsmev a smiech je prejavom jedných z najkrajších emócií. Kazí Vám ich to, že sa hanbíte ukázať zuby? Máte fotky, na ktorých sa vyhýbate ukázať Váš úsmev? Chápeme, že v živote ľudí sú situácie keď niekto o úsmev prišiel, alebo mu nebolo sudené.

Baví nás robiť Vám vysnívaný úsmev na mieru! Stačí sa odhodlať a kontaktovať nás - o všetko ostatné sa spoločne, pod jednou strechou postaráme. Niekedy stačí veľmi málo, jedna návšteva a pár estetických úprav na počkanie. Inokedy je potrebné zhotoviť dôkladný plán, do ktorého ste zapojený Vy, šikovný zubný technik, dentálna hygienička a my - odborníci, ktorí Vám vedia s každou situáciou pomôcť. 


Vyrovnanie zubov

Pomocou zubného strojčeka, či už si zvolíte neviditeľný Invisalign alebo klasický zubný strojček s lepenými zámkami. Krásne rovné zuby po akých ste vždy túžili môžete mať v každom veku!